Nasza misja

Naszym paliwem
jest zadowolenie KlientaJesteśmy partnerem, który kreatywnie podchodzi do zadań logistycznych stawianych przez naszych Klientów.
Myślenie przede wszystkim w kategoriach pro klienckich wyróżnia na rynku nasz styl działania.  Wiemy, że jesteśmy tu dla  naszych Klientów i po to by naszą wiedzą z zakresu transportu, spedycji i logistyki zagwarantować bezpieczeństwo dostaw i pomyślny przebieg całości przedsięwzięcia zgodnie z założonym harmonogramem.

Uważamy, że nie istnieją sytuacje bez wyjścia ani niewykonalne zadania logistyczne. Wszystko zależy od poziomu zaangażowania osób z którymi współpracujesz, a więc właściwego doboru partnerów biznesowych.

Nasza struktura i czas pracy są elastycznie dostosowane do potrzeb realizacji każdego zlecenia, przez co Klient zyskuje poczucie stałej dostępności i realnej obecności naszego Logistyka na każdym etapie wykonania zleconego nam zadania.

Duża praktyka naszego zespołu powoduje, że reagujemy natychmiast, myślimy szybko, precyzyjnie dobieramy rozwiązania transportowe, dając naszym Klientom gotowy produkt w postaci uszytego na miarę, gotowego rozwiązania logistycznego.

Zespół FixCargo Logistics to Twój partner.

Sprawdzaj nas – cały czas!


Jesteśmy gotowi na Twoje zlecenie.
Gwarantujemy solidną realizację zlecenia!


Zatrudnij nas